Jednodenní kurz

Masáže do praxe

Máte už dlouho rekvalifikační kurz a nevíte jak začít? Jak odstranit bolest z klientova těla?

Pojďte se pod mým dohledem zbavit  prvnotního ostychu a seskládat práci na klientově těle srozumitelně, uchopitelně a hlavně funkčně. Aby byl klient spokojený a bolest z jeho těla mohla odejít. Povedu vaše ruce na kurzu.

Díky individuálnímu přístupu na kurzu se to naučíte. Max počet účastníků jsou 4.

Vše Vám nejprve ukáži na modelovi a pak si pod mým vedením zkoušíte "osahat" další těla.

Budu vám ukazovat různá specifika na lidském těle, povíme si co se s nimi dá dělat a jak ovlivnit jednotlivá omezení v pohybu.

Svoje zkušenosti jsem získávala postupně a už od roku 2005 se mi začaly skládat jednotlivé střípky z úseků lidského těla. A s těmito individualitami se s vámi chci prostřednictvím kurzu podělit.

Jak začít správně provádět práci maséra aby:

Byl klient spokojený?

Vracel se s radostí?

Vaše služby doporučoval?

Nebylo to úplně jednoduché: zjistit, jak ke klientům přistupovat, jak seskládat postupy získané na rekvalifikačním kurzu a najít tu ideální rovinu toho, aby se klienti při řešení bolesti cítili příjemně, abych jim opravdu dokázala od bolesti pomoci, nezničila si při práci ruce a oni se s důvěrou vraceli zpět.

Obohatit masáž o opravdu funkční postupy a vychytávky, aby byl klient spokojený, avšak aby si masér šetřil ruce.

V eBooku Manuál maséra profíka je sepsáno spoustu rad, ale dostat je do praxe je ideální možnost zde na kurzu. 

Vyzkoušíte si a můžete se také ptát na nejasnosti, které vás při vaší práci s klientem napadají. Budu se snažit vás připravit k tomu, aby prvotní ostych při masážích nebyl na místě.

Termíny a další informace o kurzu

2007

Masáže do praxe

20.7. 2024 - 20.7. 2024Jakubov u Moravských Budějovic
Jednodenní kurz
0510

Masáže do praxe

5.10. 2024 - 5.10. 2024Jakubov u Moravských Budějovic
Jednodenní kurz
1210

Masáže do praxe

12.10. 2024 - 12.10. 2024Jakubov u Moravských Budějovic
Jednodenní kurz

Dodatečné informace ke kurzům

Jak bude probíhat oběd?

Uděláme si přestávku na oběd, který bude lepší si vzít s sebou.

Jaké jsou možnosti přespání pro ty, kteří dojíždějí?

Pro dojíždějící hromadnou dopravou je možné přespat v Moravských Budějovicích. V nabídce je Penzion NiKiMBM penzion. Pokud se potřebujete na toto téma zeptat, kontaktujte mě.

Co si sebou potřebujete vzít?

Nejdůležitější je dobrá nálada, dále se bude hodit psací potřeba, přezůvky, pohodlné oblečení a ručník. Souhrnné informace obdržíte ještě jednou v emailu po zaplacení.

Ještě před samotným kurzem posílám email o shrnutí a ujištění se, zda jde vše podle plánu.

Jak dlouho kurz trvá?

Začneme v 9h a končit budeme v 17h

Jmenuji se Eva Kupilíková a v průběhu mého "mladého" života jsem zažila spoustu bolestí pohybového aparátu, které byly nepříjemné.

Tato moje nepohoda  mě vedla den co den k cíli. Hledala jsem, jak se bolesti zbavit a díky tomu jsem navštěvovala masérské kurzy, cvičení jógy, fyzioterapeuty,  různé "léčitele", bylinkáře a postupně sbírala informace, které nyní předávám.

Díky tomu, svým klientům ve velké části rozumím a také jim jejich bolesti věřím. To je moje veliká výhoda. Věřím jim a oni mi pomáhají hledat nápravu. Ptám se a zjišťuji. Toto zjišťování mě vedlo k postupnému zapisování.

Učím se chápat spojitosti mezi příčinou bolesti  a vhodnou terapii, ikdyž to není vždy jednoznačné věřím, že řešení existuje.

Čím vás tento kurz obohatí?

Jako každé osobní setkání, tak i toto vám dává prostor poznat vše naživo. Nasát autentickou atmosféru při práci maséra a všechny získané zkušenosti převést do praxe.

Zeptáte se na nejasnosti, které máte a hlavně: Ukáži vám, jak pracuji já.

Jaké mám postupy a co jsou moje "tajné zbraně", aby byli klienti spokojení a doporučovali Vás.

příprava pro praxi

Ukáži Vám a popíši nejčastější chyby, které maséři mohou dělat a klienty jimi třeba odradí.

teorie v praxi

Zjistíte, jak postupovat v péči o klienta na lehátku (jak ho pohodlně uložit, dopřát mu soukromí a jak vést komunikaci)

body pro vás

Povíme si, jakým směrem vést svoji práci, aby byla péče o svaly komplexní, funkční a vzbuzovala důvěru u klientů.

zacílení

Vyzkoušíte si jak vyhledat a vyřešit nejčastější obtíže klientů a čím si tyto obtíže klient asi vyrobil.

Stále si nejste jistí, jestli potřebujete tento kurz?

Pokud je to nějaký ten měsíc, co jste absolvovali Rekvalifikační kurz a ještě nemáte svoji pravidelnou klientelu, či provozovnu, nebo si v práci nejste jistí, je ideální čas si vše naučené vyzkoušet v praxi.

Vyzkoušet dřív, než to vyšumí a přidat ještě další zkušenosti a postupy k tomu, aby výsledek byl co nejperfektnější. A aby Vaše nově získané masérské znalosti mohly přinášet ovoce vám i klientům.

Reference kolegů, kteří zažili minikurz se mnou

Ahoj Evi, moc ti děkuji za krásný sobotní kurz, bylo to moc příjemná a uvolněná atmostéra. Nové poznatky a to, že nás bylo na kurzu tak málo bylo obrovských bonusem pro individuální přístup. Měly jsme tak možnost si vše vyzkoušet a ještě mít okamžitou radu od tebe. Za celý kurz jsem neslyšela slova jako: „takhle se to nedělá, takhle nesmíš“ . Ale spíše, „tohle je lepší proto a tohle pomáhá tomu“. Moc vám kurz od Evičky doporučuji
Veronika Musilovázačínající masérka
Upřímné VELMI DĚKUJI, patří Tobě Evo. S tebou jsem si moc moc užila jednodenní kurz: Masáže do praxe. Eva je úžasná mladá žena, masérka s mnohaletou praxí a ochotou se o ní dělit. Kurz se uskutečnil v její útulné masérně. U teplého čaje jsme si teoreticky prošli detailní postupy masáže krok za krokem. Zajímavější byla ale praxe na modelovi. Palpací jsme zjišťovali nerovnosti na páteři, bloky, hledali jejich příčinu a odstranili ji. Každý uvolňující tah Eva komentovala: proč ho dělá, co s tím souvisí, hledala příčinu v tom, co klient dělá v každodenním životě špatně a dala mu tip na zlepšení. Popřípadě doporučila účinný cvik. Učili jsme se daný blok vidět i z pohledu reflexologie na ploskách nohou... Mě osobně zaujala Bowenova technika a meridiánové dráhy Aha momentem pro mě bylo zjištění, že bolest je výkřik těla a ne vždy nás musí bolet svaly. Bolest může být způsobená oslabením funkce životně důležitých orgánů, jako je například žlučník, žaludek, nebo slezina. Eva je v mých očích masérka - lékařka. Ta, co umí "opravit člověka a předejít operacím". K tomu, aby pomohla využívá i poznatky a kouzlo Čínské medicíny. Z kurzu si odnáším nejen nové masérské techniky, ale hlavně vím, jakým směrem se mám dál vzdělávat. Za mě je to Bowen, reflexologie a meridiány. Kurz byl komorní, ale zato nabitý bohatými informacemi. Můžu říct, že je už využívám, zkouším i studuji. Děkuji mnoho, mnohokrát Evi, jsi obdivuhodná a skvělá. Ať se ti daří s úctou Mária
Mária Ďurčovámasérka
Milá Evo,

Ráda bych Ti poděkovala za dnešní den. Skvělá a uvolněná atmosféra jen podtrhla hodnotu předávaných praktických rad a tipů pro naši masérskou praxi. Získala jsem sebedůvěru a se vší pokorou se vrhnu do masírování..

Dlouho jsem se ve své dosavadní práci trápila a nemohla se hnout z místa. I díky Tvému kurzu cítím, že se věci dávají do pohybu....

Přeji Ti hodně zdraví a spokojenosti pro celou Tvou rodinu. Až budu mít cestu kolem, tak se ráda objednám na generální opravu:-)

Ať se daří!.

Karolina
Karolina Šimečkovázačínající masérka
Jsem moc ráda, že jsem navštívila tento minikurz. Vzala jsem si z něho vše, co jsem potřebovala pro svůj seberozvoj v masérském řemesle. Jednou bych si totiž chtěla otevřít svou masérničku. A tak prozatím masíruju doma svou rodinu a známé. K paní Evce Kupilíkové jsem se přihlásila na minikurz proto, že se mi líbí jak přistupuje ke svým klientům. O bolavého človíčka pečuje od hlavy až k patě. Nesoustřeďuje se pouze na záda a šíji. Paní Eva je hodně milá osoba. Velice dobře jsem se s ní pobavila a strávila tak příjemný den. Navíc jsem získala dobré rady a tipy. Moje očekávání bylo naplněno. Musím říct, že p. Evka opravdu UMÍ!
Jana Vaněrkovámasérka
Sobotní jednodenní kurz,na který jsem vyrazil z Kladna do Jakubova u Moravských Budějovic,byl jedním slovem SUPER!Masážím se věnuji cca sedmým rokem, víceméně jako koníčku, který mi dobíjí baterky jak po fyzické,tak psychické stránce... Evičku jsem objevil na jejích fb stránkách před pár měsíci,slovo dalo slovo a vydal jsem se na cestu něco málo přes 200 km,abych se podíval jak pracuje s tělem ona😊A nelitoval jsem!!!Počínaje cenou za kurz,která je opravdu velmi příznivá,přes nízký počet účastníků,což je opravdu velká výhoda oproti komerčním kurzům,kterých jsem se účastnil dříve...Eva je velmi empatická,příjemná a především velmi zajímavá žena,která své práci opravdu rozumí.Ochotně nám na modelu ukázala jak pracuje ona,vše vysvětlila a zodpověděla naše otázky.Mě samotného rozhodně zaujala její práce s meziobratlovými prostory,jejich čištění,kontrola samotných obratlů a protahování páteře...v neposlední řadě Bowenova metoda,kterou Evička velmi úspěšně praktikuje na svých klientech,ale to je už pro mne o něco vyšší level😁🙈 Abych to celé shrnul... rozhodně kurz u Evči doporučuji,nebudete litovat👍
Radek Dvořákmasér - Fb Domácí masáže od Radka

Cena a další informace

Kdy se uvidíme?


20.7.2024
5.10.2024
12.10.2024

Kde se uvidíme?

Jakubov u Moravských Budějovic

Jak dlouho kurz trvá?

Začneme v 9h a končit budeme v 17h
Kurz
Masáže do praxe
1800 Kč
Cena za jednodenní kurz
Za tuto cenu si můžete si zakoupit skříňku do masérny a další předměty pro vaši útulnou provozovnu.

Ale to, co klienti opravdu ocení je to, že budete pracovat na tom, aby se vaše klientela rozrůstala a spokojení klienti vás doporučovali u svých blízkých.

Můžete pomáhat lidem kolem sebe a se sklízením tohoto upřímného úspěchu máte reálnou šanci zvyšovat vaše finance, radost a v neposlední řadě i sebevědomí.
Objednat minikurz
Z toho 500 Kč je nevratná záloha v případě nedodržení smluvních podmínek.