Moje první masérna

Moje první masérna
Eva Kupilíková

Odkládáte zřízení masérny svépomocí, protože nemáte ty správné informace?

Zjišťujete, které úřady potřebujete navštvit?

Jaké vybrat lehátko, nábytek a ostatní náležitosti, aby vše perfektně fungovalo a hlavně vypadalo?

Je pro Vás vaše budoucí provozovna krokem do neznáma a bojíte se, že se v ní Vy, ani Vaši klienti nebudete cítit příjemně a uvolněně?

Zde je možnost získat základní informace o zřízení a zútulnění masérny, získávání klientely a dalších zajímavostí z praxe, které se vám a vašim klientům pro budoucí provoz jistě budou hodit.

Jak jsem svépomocí zařídila masérnu?

Masážím se věnuji už od roku 2005, aktivně to začalo rokem 2016, kdy jsem si zřídila svoji první masérnu na vlastní bedra.

Do té doby jsem získávala znalosti od kolegů u kterých jsem masírovala, z kurzů Dornovy metody 1 a 2, Reflexní terapie, Lymfatické masáže, baňkování a v průběhu praxe jsem přidala ještě Bowenovu techniku.

Ale hlavně se ptala klientů. Ty jsem neustále nabádala k tomu, aby mi více povídali o tom, jak na ně moje hmaty působí, kde je co bolí a jak se to projevuje.

Tenkrát to moje zařizování trvalo několik týdnů. Já neustále přemýšlela nad barvou stěn, volbou nábytku a dekorací. Osvětlení jsem v průběhu provozu měnila. Přibývala křesla místo židlí a postupně se masérna začala útulnit a vytvářela stále příjemnější prostor.

Také se mi rozšiřoval seznam pomůcek, pro vysvětlování některých cviků, automasáže a dokonalejší péče o klienta. Jenže toto hledání trvalo dlouho a zdržovalo mě od práce. Od té, která skutečně přináší peníze.

Vy už se zdržovat nemusíte. Vše potřebné máte v tomto eBooku.

Jmenuji se Eva Kupilíková a v průběhu mého "mladého" života jsem zažila spoustu bolestí pohybového aparátu, které byly nepříjemné.

Tato moje nepohoda  mě vedla den co den k cíli. Hledala jsem, jak se bolesti zbavit a díky tomu jsem navštěvovala masérské kurzy, cvičení jógy, fyzioterapeuty,  různé "léčitele", bylinkáře a postupně sbírala informace, které nyní předávám.

Díky tomu, svým klientům ve velké části rozumím a také jim jejich bolesti věřím. To je moje veliká výhoda. Věřím jim a oni mi pomáhají hledat nápravu. Ptám se a zjišťuji. Toto zjišťování mě vedlo k postupnému zapisování.

Učím se chápat spojitosti mezi příčinou bolesti  a vhodnou terapii, ikdyž to není vždy jednoznačné věřím, že řešení existuje.

Čím vás obohatí právě tento eBook?

Celistvost

Najdete zde soupis všech potřebných informací ke zařízení interiéru, výběr vhodných pomůcek i dekorací. Spolu s tím i odkazy na některé odborníky v dekoracích a reklamě.

Výběr vhodného lehátka

Dozvíte se, jaké lehátko je nejvhodnější z různých hledisek, podle čeho vybírat a jak ho připravit pro klienta pohodlně i hygienicky.

Úspora času

Čas jsou peníze a mít vše potřebné sepsané na jednom místě se hodí vždy. Věřím, že své střípky si zde najdete i vy.

Spokojený klient

Základem úspěchu je spokojenost po všech stránkách. Aby klient viděl, že vám na něm záleží, máte zde několik drobných a nenáročných triků k vybavení, konverzaci a vylepšení celkového dojmu.

Napadlo vás, že když dva dělají totéž, není to totéž a vždy se najde nějaký střípek do mozaiky, který v kontextu vytváří dokonalý obraz?

Zde nabízím 41 stran mozaiky pro Vás, která své čtenáře obohatí o praktické vhledy nad:

zařizováním prostor (ladění barev, nábytku a dekorací)

hygienickými zákonitostmi (jako je úprava lehátka, jeho hygienické čištění a hygiena prostoru)

komunikací s klienty a vedení témat hovoru / mlčení nad zlato

reklamou, udržováním a rozšiřováním klientely atd.

Bonus k eBooku:

Jeho součástí je ještě přehled nejčastějších masážních olejů, spolu s éterickými oleji a s vysvětlením, které kdy a jakým způsobem můžete využít pro své klienty i pro svoje domácí použití.

Co o eBooku říkají čtenáři?

Jsem moc rád, že jsem se rozhodl tento eBook koupit. Našel jsem v něm spoustu odpovědí, nad kterými jsem přemýšlel a těžko hledal odpovědi.
Radek Dvořák
Vybavování první masérny bylo pro mě velkým úkolem bez správných zdrojů. Díky tomuto eBooku jsem se vyhnul několika běžným chybám, ušetřil tak peníze a hlavně čas. Moc doporučuji!"
Jiří Pšenička
Moje první masérna
Eva Kupilíková
Moje první masérna
198 Kč
cena za e-book
K eBooku ještě získáváte přehled nejčastějších masážních olejů, spolu s éterickými oleji a s vysvětlením, které kdy ne/použít.

Za tuto cenu získáte rady a tipy k tomu, co si pořídit do své kamenné masérny. 

Návštěva mobilního maséra je pro někoho pohodlná, ale mnozí volí raději odpočinek v neutrálním prostředí, nabízející uvolněnou atmosféru a klid. 

V tomto eBooku se dozvíte, které úřady potřebuje navštívit, nebo třeba jak volit reklamu k získání klientely. 

Přečtete si, jak a podle čeho volit barvy, dekorace a doplňky lahodící oku.

Zde je náhled z eBooku pro Vaši představu.

Pokud náhodou zjistjíte, že eBook není pro vás, nabízím vám  GARANCI VRÁCENÍ PENĚZ. Stačí když mi do 14 dnů od zakoupení napíšete a já vám pošlu peníze zpět.