Masér v lékárničce pro celou rodinu

Vás naučí, jak pečovat o své tělo, aby nebolelo, fungovalo a život v něm byl pohodlný. Podíváme se na to, abyste:

 • Nemuseli dlouho hledat, jaké boty si vzít, aby vás netlačil Hallux, nebo ostruhy;
 • nebyly vyrušovány křečemi v lýtkách, nebo chodidlech;
 • uměli pomoci sobě a blízkým s tím, když ráno bolí bedratěžko se vstává z postele;
 • zvládaly odstranit bolest hlavy bez přítomnosti léků na bolest;
 • sami  uměli vyřešit ztuhlost čelisti a skřípání zubů.

To vše a MNOHEM více, protože naše tělo je nespokojené ze ztuhlých svalů. Pokud se naučíme chápat, které ztuhlé svaly nám dělají bolest a naučíme se je ošetřit, máme vyhráno!

Masér v lékárničce pro celou rodinu
Eva Kupilíková

 

Umět si sám poradit kdykoliv a kdekoliv je základ spokojeného těla, vašeho i vašich blízkých.

eBook Masér v lékárničce pro celou rodinu

Zajímá vás, jak si pomoci od běžných bolestí? Pomoci sobě i svým blízkým, aby tělo fungovalo co nejpohodlněji?

Zbavit se nepříjemných stavů:

při bolesti hlavy

při natažení svalů

skřípání zubů

běžných neduh, například s trávením, které nás nenechají v klidu

Ten kdo si umí pomoci sám, je vždy o krok napřed! Protože nemusí čekat na to, až ten druhý bude mít čas.

Přístup k eBooku budete mít navždy, takže kdykoliv se stane něco, co potřebujete řešit, budete vědět kde hledat.

Masér v lékárničce pro celou rodinu

eBook, který Vám otevře možnostiukáže Vám řešení běžných domácích bolístek a nepříjemností od miminkovského věku až po seniory.

Ve více než 10-ti videích můžete lépe pochopit nápravný proces konkrétní situace.

Sepsala jsem pro Vás nejčastější případy, které řešíme doma s dětmi, nebo s klienty v masérně. Díky nim si budete moci sami pomoci, nebo budete alespoň o krok napřed. 

Běžně se setkávám s tím, že na lidském těle se zaznamenává zatuhlost, nesoulad a nespokojenost svalů, která se odráží na jeho funkčnosti a pohodlí. Díky radám, zde sepsaným, se můžete některým nepříjemnostem vyvarovat, anebo si na ně lépe posvítit. 

Obzvláště dobře jsou popsány nápravné mechanizmy po přetížení a zranění ze sportu.

Poznáte tak, že některé bolesti nemusí nutně znamenat závažný stav a že se několika jednoduchými hmaty dá tato situace úspěšně odvrátit.

Poslechněte si, co v eBooku najdete

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Dárek k e-booku

Koupí této elektronické publikace získáte také hlasovou meditaci pro dokonalé uvolnění svalů a tím i kvalitnější spánek. Téměř 7 minut dlouhý zvukový záznam Vám nastíní, jak si sami můžete každý večer dopomoci ke kvalitnějšímu uvolnění svalů, a tedy i k rychlejšímu a lepšímu spánku. 

Díky návodu si můžete uvolnění sami organizovat.

Všude kolem nás je velké působení elektro smogu. Je to způsobeno zářením z vysílačů, mobilů, nebo třeba i mikrovlnek. To má velký vliv na naše tělo – ovlivňující náladu, imunitu, pozornost a uvolnění (spánek). Každý večer je vhodné si zkontrolovat, jestli je Váš mobil v režimu letadlo (nepřijímá a nevysílá žádné signály) a pokud můžete, hledejte další rušivé vlivy. Některé televize potřebují být vypnuté zcela, nejen ovladačem.  Někdo má blízko lůžka spotřebiče jako je zapnutý počítač, lednička, klimatizace atd.

Každý zvuk, nebo jemná vibrace se na kvalitě spánku a následného odpočinku promítne.

Masér v lékárničce pro celou rodinu
Eva Kupilíková
 • Jak si poradit s bolavým bříškem školáků a školáčků?

 • Co dělat, když naše dítě skřípe zuby?

 • Jak ošetři natažený sval?

 • Jak pohodlně uložit masírovaného, když nemáme profesionální lehátko?

 • Jak masírovat záda, když nemůžeme zvolit polohu v leže na břiše?

 • Jak se pečuje o jizvy aby v budoucnu netáhly?

 • Co dělat s křečemi v lýtkách?

Co koupí eBooku získáte?

Zlepšení zdravotního stavu

Díky zkušenostem, které jsem aplikovala na sebe, své děti a klienty v masérně, se můžete i vy dozvědět, jak pomoci sobě, nebo svým blízkým.

Názorná videa

S dopomocí několika video návodů s komentáři lépe porozumíte dané problematice a budete ji tak umět účinně vyřešit.

Provázanost

V eBooku jsou popsány nejčastější situace pro všechny věkové kategorie, které se v různých obměnách objevují u všech věkových skupin.

Takže co nebudete řešit nyní, se může později hodit více.

Bonus pro vás i vaše děti

K eBooku jsem ještě natočila video, jak si ošetřit svaly na čelisti po ošetření dentisty. U něj míváme dlouho otevřená ústa a svaly u čelistního kloubu pak bolí.

Docela často se stává, že v dnešní hektické době míváme zkousnuté zuby a ty nám brání v uvolnění a může se nám tak tužší strava hůře přijímat. U dětí se ztuhlé žvýkací svaly mohou projevovat jako skřípání zubů. Podle návodu si můžete svaly uvolnit a lépe tak v noci odpočívat.

Přemýšlíte nad tím, jestli je tento eBook pro Vás?

V případě, že vás trápí některé zmíněné obtíže spojené se ztuhlostí svalů, nebo jako rodič máte kolem sebe svěřené osoby, je před Vámi tato možnost: získat  63 stran zajímavých rad obohacených o více než 10 instruktážních videí.

Vše v eBooku je popsáno a znázorněno tak, aby rady mohl aplikovat i člověk bez masérského kurzu. Tedy maminka, tatínek nebo třeba prarodič.

K návodům máte nepřetržitý přístup, takže postupem času můžete studovat to, co je pro vás momentálně aktuální.

Jediné potřebné je, chtít pomáhat od bolesti.

Jmenuji se Eva Kupilíková a v průběhu mého "mladého" života jsem zažila spoustu bolestí pohybového aparátu, které byly nepříjemné.

Tato moje nepohoda  mě vedla den co den k cíli. Hledala jsem, jak se bolesti zbavit a díky tomu jsem navštěvovala masérské kurzy, cvičení jógy, fyzioterapeuty,  různé "léčitele", bylinkáře a postupně sbírala informace, které nyní předávám.

Díky tomu, svým kientům ve velké části rozumím a také jim jejich bolesti věřím. To je moje veliká výhoda. Věřím jim a oni mi pomáhají hledat nápravu. Ptám se a zjišťuji. Toto zjišťování mě vedlo k postupnému zapisování.

Učím se chápat spojitosti mezi příčinou bolesti  a vhodnou terapii, ikdyž to není vždy jednoznačné věřím, že řešení existuje.

Pokud nejste ještě zcela přesvědčeni o tom, že eBook je pro Vás a myslíte, že nám plně postačí naše zdravotnictví, tak rady sepsané v eBooku slouží především jako prevence. 

Jako každodenním čištěním zubů předcházíme nepříjemným zásahům dentisty, tak rady, které se zde dozvíte Vám mohou pomoci k lepšímu pocitu ve Vašem vlastním těle. 

Můžeme se na Vaše výdaje podívat z druhé stránky. Můžeme utrácet za: sladkosti, hračky – které se brzy rozbijí, nebo za tepláky, které dítě během několika dní roztrhne. Nějaký kus oblečení, který ve skříni stejně zbytečně leží atd.

Oproti tomu, informace z eBooku budete mít navždy. Každý den je máte u sebe a radou, nebo správným zásahem vyřešíte sobě, nebo dítěti bolest, kdykoliv je potřeba.

Velkou výhodou tohoto eBooku s videonávody je jeho všestrannost a praktičnost.  

Obsahuje 99% rad z praxe, které se můžete dozvědět na kurzu, ale ne na jednom.  

Každý kurz má svoje specifika. Zde máte komplex praktických a praxí ověřených případů seřazených do jedné publikace.

Pokud náhodou zjistjíte, že eBook není pro vás, nabízím vám  GARANCI VRÁCENÍ PENĚZ. Stačí když mi do 30 dnů od zakoupení napíšete a já vám pošlu peníze zpět.

Co o eBooku říkají čtenáři?

Paní Eva je opravdový anděl na svém místě. Když si nevím rady s nějakou bolestí, vždy mi pomůže nějakým tipem, návodem, nebo slovem. A její nový eBook Masér v lékárničce pro celou rodinu je všestranný pomocník, kterého doma ocení opravdu každý. Já osobně nejvíce využívám rady proti bolesti zad a hlavy. Kdykoliv potřebuji, vzpomenu si na zmíněné postupy a bolest je pryč dříve, než bych přemýšlela kde mám něco od bolesti. Opravdu děkuji!
Pavla Bačíková

Co Vás v eBooku čeká?

Toto je jen nástin toho, co se v eBooku můžete dozvědět. Součástí jsou také názorná videa, která Vám lépe objasní postupy zmíněné v textu.

Masér v lékárničce pro celou rodinu
Eva Kupilíková
Masér v lékarničce pro celou rodinu
1490 Kč
cena za e-book
V této ceně získáte 63 stran praktických rad obohacených o více než 10 videonávodů, upřesňující konkrétní funkční masérské postupy. 

Obsahuje nejčastější úkony, kterými pomůžete sobě, doma svým blízkým, nebo se dají použít i pro maséry v masérně. Vše je vysvětleno tak, aby jednotlivé kroky mohl pochopit dokonce i jedinec bez absolvování rekvalifikačního kurzu.

Jedinou podmínkou je zájem. Zájem pomáhat sobě a blízkým od bolesti. Protože tyto postupy z praxe se na běžných kurzech neříkají.