Masér v lékárničce pro celou rodinu

Taky řešíte doma, nebo na sobě, občas nějakou tu bolístku?

 

A daří se Vám to vyřešit?

Masér v lékárničce pro celou rodinu
Eva Kupilíková

Dokázat si sám poradit od bolesti a omezení kdykoliv a kdekoliv je základ spokojeného těla, vašeho i vašich blízkých.

Umíte pečovat o své tělo, aby z hlediska svalů nebolelo, fungovalo a život v něm byl pohodlný - bez bolesti a omezení? Zde se to můžete naučit.

Podíváme se na to, abyste například:

 • Nemuseli dlouho hledat, jaké boty si vzít, aby vás netlačil Hallux, nebo ostruhy;
 • nebyly vyrušovány křečemi v lýtkách, nebo chodidlech ráno, nebo po kratším sezení;
 • uměli pomoci sobě a blízkým s tím, když ráno bolí bedratěžko se vstává z postele;
 • zvládaly ryhle odstranit bolest hlavy bez přítomnosti léků na bolest;
 • sami  dokázali vyřešit ztuhlost čelisti a skřípání zubů;
 • a vyřešili  "natažený pupík" vašich dětí.
 • Jak pohodlně uložit masírovaného, když nemáme profesionální lehátko?
 • Jak masírovat záda, když nemůžeme zvolit polohu v leže na břiše?

 

To vše a MNOHEM více, protože naše tělo je nespokojené převážně ze zatuhlých svalů. Pokud se naučíme chápat, které zatuhlé svaly nám dělají bolest a naučíme se je ošetřit, máme o velký kus větší rozsah v pohybu a tím nad omezením vyhráno!

eBook Masér v lékárničce pro celou rodinu - rady s praktickými návody pro celou rodinu

Chcete  si pomoci od běžných bolestí?

Pomoci sobě i svým blízkým, aby tělo fungovalo co nejpohodlněji?

Budete si umět poradit:

prostřednictvím povolení svalů si okamžitě pomoci od bolesti hlavy

ihned ošetřit natažené a citlivé svaly po práci, úrazu, nebo sportu

umět řešit skřípání zubů a často zatnutou čelist

běžných neduh s trávením, které nás nenechají v klidu

Ten kdo si umí pomoci sám, je vždy o krok napřed!

Protože nemusí čekat na to, až ten druhý bude chtít, nebo bude mít čas mu pomoci!

Přístup k eBooku budete mít navždy, takže kdykoliv se stane něco, co potřebujete řešit, budete vědět, kde hledat účinnou pomoc.

Masér v lékárničce

pro celou rodinu

eBook, který Vám otevře možnosti s nápravou lidského tělaukáže také řešení běžných domácích bolístek a nepříjemností od miminkovského věku až po seniory. 

Ve více než 10-ti videích můžete lépe pochopit a naučit se nápravný proces konkrétní situace.

Sepsala jsem pro Vás nejčastější případy, které řešíme doma s dětmi, nebo s klienty v masérně. Díky nim si budete moci sami pomoci, nebo budete alespoň o krok napřed. 

Běžně se setkávám s tím, že na lidském těle se zaznamenává zatuhlost, nesoulad a nespokojenost svalů, která se odráží na jeho funkčnosti a pohodlí. Díky radám zde sepsaným, se můžete některým nepříjemnostem vyvarovat, nebo je začít úspěšně řešit a vyřešit.

Obzvláště dobře jsou popsány nápravné mechanizmy po přetížení a zranění svalů a šlach ze sportu.

Poznáte tak, že některé bolesti (vymknutý kotník, natažený sval na lýtku...) nemusí nutně znamenat závažné zranění a že se několika jednoduchými hmaty dá bolestivost ve svalu úspěšně vyřešit.

Co hlavně koupí eBooku získáte?

Zlepšení zdravotního stavu

Díky zkušenostem, které jsem aplikovala na sebe, své děti a klienty v masérně, se můžete i vy dozvědět, jak účinně pomoci sobě, nebo svým blízkým při natažených, nebo zkrácených a citlivých svalů.

Názorná videa

S dopomocí několika video návodů s komentáři lépe porozumíte problematice zatuhlých / povolených svalů a budete je tak umět účinně vyřešit.

Tělo bude volné, pohyblivé a s minimem bolesti.

Provázanost

V eBooku jsou popsány nejčastější situace pro všechny věkové kategorie, které se v různých obměnách objevují u naší populace.

Takže co nebudete řešit nyní, se může později hodit více.

Přemýšlíte nad tím, jestli je tento eBook pro Vás?

V případě, že vás trápí některé zmíněné obtíže spojené se ztuhlostí svalů, nebo jako rodič máte kolem sebe svěřené osoby, které jsou aktivní a čas od času se jim ozve nějaká bolístka, nebo omezení, je před Vámi tato jedinečná publikace s radami a návody na ulevení bolavého těla.  63 stran nabitých zajímavými informace propojených s více než 10 instruktážními videí vás provede, abyste si uměli pomoci i bez léků na bolest.

Vše v eBooku je popsáno a znázorněno tak, aby rady mohl aplikovat i člověk bez masérského kurzu. Tedy maminka, tatínek, trenér, nebo třeba prarodič.

K návodům máte nepřetržitý přístup, takže postupem času můžete studovat to, co je pro vás momentálně aktuální.

Jediné potřebné je: chtít pomáhat od bolesti.

Pokud nejste ještě zcela přesvědčeni o tom, že eBook je pro Vás a myslíte, že nám plně postačí naše zdravotnictví, tak rady sepsané v eBooku slouží především jako prevence. 

Jako každodenním čištěním zubů předcházíme nepříjemným zásahům dentisty, tak rady, které se zde dozvíte Vám mohou pomoci k lepšímu pocitu ve Vašem vlastním těle. 

Můžeme se na Vaše výdaje podívat z druhé stránky. Můžeme utrácet za: sladkosti, hračky – které se brzy rozbijí, nebo za tepláky, které dítě během několika dní roztrhne. Nějaký kus oblečení, který ve skříni stejně zbytečně leží atd.

Oproti tomu, informace z eBooku budete mít navždy. Každý den je máte u sebe a radou, nebo správným zásahem vyřešíte sobě, nebo dítěti bolest, kdykoliv je potřeba.

Velkou výhodou tohoto eBooku s videonávody je jeho všestrannost a praktičnost.  

Obsahuje 99% rad z praxe, které se můžete dozvědět na kurzu, ale ne na jednom.  

Každý kurz má svoje specifika. Zde máte komplex praktických a praxí ověřených případů seřazených do jedné publikace.

Bonusy k eBooku

Druhý eBook o tělových svících

Dále získáte ještě druhý eBook o Ušních a tělových svícíh pro domácí užití.

V něm se dozvíte, jak svíce používat. A na co si při jejich pomoci dávat pozor.

Na která místa je můžete přikládat a kam naopak ne.

Seznámíte se s výrobou svící a s odlišnostmi, které mohou jednotlivé svíce nabízet.

Bonus pro vás i vaše děti

K eBooku jsem ještě natočila video, jak si ošetřit svaly na tváři a čelisti po návštěvě u dentisty. Tam míváme dlouho otevřená ústa a svaly u čelistního kloubu pak bolí.

Docela často se stává, že v dnešní hektické době míváme zkousnuté zuby a ty nám brání v uvolnění a může se nám tak tužší strava hůře přijímat. U dětí se ztuhlé žvýkací svaly mohou projevovat jako skřípání zubů.

Podle návodu si můžete svaly uvolnit a lépe tak v noci odpočívat.

Dárek k e-booku - meditace

Koupí této elektronické publikace získáte také hlasovou meditaci pro dokonalé uvolnění svalů a tím i kvalitnější spánek. Téměř 7 minut dlouhý zvukový záznam Vám nastíní, jak si sami můžete každý večer dopomoci ke kvalitnějšímu uvolnění svalů, a tedy i k rychlejšímu a lepšímu spánku. 

Díky návodu si můžete uvolnění sami organizovat a lépe pak odpočívat a vnímat ralitu. Jen pokud jste tady a teď vnímáte to, co k vám právě přichází.

V opaačném připadě k nám chodí to, co nechceme, aby nás to na něco upozornilo a změnilo to realitu k lepšímu.

Sleva na první nákup v eShopu Velvesa

vyjednala jsem pro Vás slevu na první nákup v eShopu Velvesa, který má široký výběr pomůcek pro maséry a péče o tělo. Od olejů, přes vyhřívané polštářky, až po lehátka.

Rada na dálku

Jeden z mnoha milých bonusů pro vás mám ten, že máte možnost konzultovat semnou vaše aplikování rad z eBooku

Jakmile se vyskytne nějká bolístka, kterou si nebudete umět vyřešit, můžete mě kontaktovat emailem a spolu zkusíme najít řešení.

Poslechněte si, co v eBooku najdete

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Co o eBooku říkají čtenáři?

Paní Eva je opravdový anděl na svém místě. Když si nevím rady s nějakou bolestí, vždy mi pomůže nějakým tipem, návodem, nebo slovem. A její nový eBook Masér v lékárničce pro celou rodinu je všestranný pomocník, kterého doma ocení opravdu každý. Já osobně nejvíce využívám rady proti bolesti zad a hlavy. Kdykoliv potřebuji, vzpomenu si na zmíněné postupy a bolest je pryč dříve, než bych přemýšlela kde mám něco od bolesti. Opravdu děkuji!
Pavla Bačíková
Masér v lékárničce pro celou rodinu
Eva Kupilíková

BONUSY k eBooku:

 • eBook o tělových svících
 • Videonávod na ošetření žvýkacích svalů kolem čelisti
 • řízená meditace na uvolnění těla i mysli
 • Sleva na nákup v eShopu Velvesa s potřebami pro maséry a relaxaci
 • Rada na dálku, kdy mi můžete popsat svoji "bolístku" a spolu zkusíme vymyslet řešení
Masér v lékarničce pro celou rodinu
920 Kč
cena za e-book
V této ceně získáte 63 stran praktických rad obohacených o více než 10 videonávodů, upřesňující konkrétní funkční masérské postupy. 

Obsahuje nejčastější úkony, kterými pomůžete sobě, doma svým blízkým, nebo se dají použít i pro maséry v masérně. Vše je vysvětleno tak, aby jednotlivé kroky mohl pochopit dokonce i jedinec bez absolvování rekvalifikačního kurzu.

Jedinou podmínkou je zájem. Zájem pomáhat sobě a blízkým od bolesti. Protože tyto postupy z praxe se na běžných kurzech neříkají.

Co Vás v eBooku čeká?

Toto je jen nástin toho, co se v eBooku můžete dozvědět. Součástí jsou také názorná videa, která Vám lépe objasní postupy zmíněné v textu.

Jmenuji se Eva Kupilíková a v průběhu mého "mladého" života jsem zažila spoustu bolestí pohybového aparátu, které byly nepříjemné.

Tato moje nepohoda  mě vedla den co den k cíli. Hledala jsem, jak se bolesti zbavit a díky tomu jsem navštěvovala masérské kurzy, cvičení jógy, fyzioterapeuty,  různé "léčitele", bylinkáře a postupně sbírala informace, které nyní předávám.

Díky tomu, svým klientům ve velké části rozumím a také jim jejich bolesti věřím. To je moje veliká výhoda. Věřím jim a oni mi pomáhají hledat nápravu. Ptám se a zjišťuji. Toto zjišťování mě vedlo k postupnému zapisování.

Učím se chápat spojitosti mezi příčinou bolesti  a vhodnou terapii, i když to není vždy jednoznačné věřím, že řešení existuje.

Pokud náhodou zjistjíte, že eBook není pro vás, nabízím vám  GARANCI VRÁCENÍ PENĚZ. Stačí když mi do 14 dnů od zakoupení napíšete a já vám pošlu peníze zpět.