Masér v lékárničce pro celou rodinu

Umíte pečovat o své tělo, aby z hlediska svalů nebolelo, fungovalo a život v něm byl pohodlný - bez bolesti a omezení? Zde se to můžete naučit.

Podíváme se na to, abyste například:

  • Nemuseli dlouho hledat, jaké boty si vzít, aby vás netlačil Hallux, nebo ostruhy;
  • nebyly vyrušovány křečemi v lýtkách, nebo chodidlech ráno, nebo po kratším sezení;
  • uměli pomoci sobě a blízkým s tím, když ráno bolí bedratěžko se vstává z postele;
  • zvládaly ryhle odstranit bolest hlavy bez přítomnosti léků na bolest;
  • sami  dokázali vyřešit ztuhlost čelisti a skřípání zubů;
  • a vyřešili  "natažený pupík" vašich dětí.
  • Jak pohodlně uložit masírovaného, když nemáme profesionální lehátko?
  • Jak masírovat záda, když nemůžeme zvolit polohu v leže na břiše?

 

Taky řešíte doma, nebo na sobě občas nějakou bolístku?

 

A umíte to vyřešit sami?

Masér v lékárničce pro celou rodinu
Eva Kupilíková

Dokázat si sám poradit od bolesti a omezení kdykoliv a kdekoliv je základ spokojeného těla, vašeho i vašich blízkých.

To vše a MNOHEM více, protože naše tělo je nespokojené převážně ze zatuhlých svalů. Pokud se naučíme chápat, které zatuhlé svaly nám dělají bolest a naučíme se je ošetřit, máme o velký kus větší rozsah pohybu a tím nad omezením vyhráno!

eBook Masér v lékárničce pro celou rodinu

Zajímá vás, jak si pomoci od běžných bolestí?

Pomoci sobě i svým blízkým, aby tělo fungovalo co nejpohodlněji?

Zbavit se nepříjemných stavů:

prostřednictvím povolení svalů si okamžitě pomoci od bolesti hlavy

ihned ošetřit natažené a citlivé svaly po práci, úrazu, nebo sportu

umět řešit skřípání zubů a často zatnutou čelist

běžných neduh s trávením, které nás nenechají v klidu

Ten kdo si umí pomoci sám, je vždy o krok napřed!

Protože nemusí čekat na to, až ten druhý bude chtít, nebo bude mít čas mu pomoci!

Přístup k eBooku budete mít navždy, takže kdykoliv se stane něco, co potřebujete řešit, budete vědět, kde hledat účinnou pomoc.

Masér v lékárničce pro celou rodinu
Eva Kupilíková

Masér v lékárničce

pro celou rodinu

eBook, který Vám otevře možnosti s nápravou lidského tělaukáže také řešení běžných domácích bolístek a nepříjemností od miminkovského věku až po seniory. 

Ve více než 10-ti videích můžete lépe pochopit a naučit se nápravný proces konkrétní situace.

Sepsala jsem pro Vás nejčastější případy, které řešíme doma s dětmi, nebo s klienty v masérně. Díky nim si budete moci sami pomoci, nebo budete alespoň o krok napřed. 

Běžně se setkávám s tím, že na lidském těle se zaznamenává zatuhlost, nesoulad a nespokojenost svalů, která se odráží na jeho funkčnosti a pohodlí. Díky radám zde sepsaným, se můžete některým nepříjemnostem vyvarovat, nebo je začít řešit- až vyřešit.

Obzvláště dobře jsou popsány nápravné mechanizmy po přetížení a zranění svalů a šlach ze sportu.

Poznáte tak, že některé bolesti (vymknutý kotník, natažený sval na lýtku...) nemusí nutně znamenat závažné zranění a že se několika jednoduchými hmaty dá bolestivost ve svalu úspěšně vyřešit.

Poslechněte si, co v eBooku najdete

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Dárek k e-booku

Koupí této elektronické publikace získáte také hlasovou meditaci pro dokonalé uvolnění svalů a tím i kvalitnější spánek. Téměř 7 minut dlouhý zvukový záznam Vám nastíní, jak si sami můžete každý večer dopomoci ke kvalitnějšímu uvolnění svalů, a tedy i k rychlejšímu a lepšímu spánku. 

Díky návodu si můžete uvolnění sami organizovat a lépe pak odpočívat a vnímat ralitu. Jen pokud jste tady a teď vnímáte to, co k vám právě přichází.

V opaačném připadě k nám chodí to, co nechceme, aby nás to na něco upozornilo a změnilo to realitu k lepšímu.

Co koupí eBooku získáte?

Zlepšení zdravotního stavu

Díky zkušenostem, které jsem aplikovala na sebe, své děti a klienty v masérně, se můžete i vy dozvědět, jak účinně pomoci sobě, nebo svým blízkým při natažených, nebo zkrácených a citlivých svalů.

Názorná videa

S dopomocí několika video návodů s komentáři lépe porozumíte problematice zatuhlých / povolených svalů a budete je tak umět účinně vyřešit.

Tělo bude volné, pohyblivé a s minimem bolesti.

Provázanost

V eBooku jsou popsány nejčastější situace pro všechny věkové kategorie, které se v různých obměnách objevují u naší populace.

Takže co nebudete řešit nyní, se může později hodit více.

Bonus pro vás i vaše děti

K eBooku jsem ještě natočila video, jak si ošetřit svaly na tváři a čelisti po návštěvě u dentisty. Tam míváme dlouho otevřená ústa a svaly u čelistního kloubu pak bolí.

Docela často se stává, že v dnešní hektické době míváme zkousnuté zuby a ty nám brání v uvolnění a může se nám tak tužší strava hůře přijímat. U dětí se ztuhlé žvýkací svaly mohou projevovat jako skřípání zubů.

Podle návodu si můžete svaly uvolnit a lépe tak v noci odpočívat.

Přemýšlíte nad tím, jestli je tento eBook pro Vás?

V případě, že vás trápí některé zmíněné obtíže spojené se ztuhlostí svalů, nebo jako rodič máte kolem sebe svěřené osoby, které jsou aktivní a čas od času se jim ozve nějaká bolístka, nebo omezení, je před Vámi tato jedinečná publikace s radami a návody na ulevení bolavého těla.  63 stran nabitých zajímavými informace propojených s více než 10 instruktážními videí vás provede, abyste si uměli pomoci i bez léků na bolest.

Vše v eBooku je popsáno a znázorněno tak, aby rady mohl aplikovat i člověk bez masérského kurzu. Tedy maminka, tatínek, trenér, nebo třeba prarodič.

K návodům máte nepřetržitý přístup, takže postupem času můžete studovat to, co je pro vás momentálně aktuální.

Jediné potřebné je: chtít pomáhat od bolesti.

Jmenuji se Eva Kupilíková a v průběhu mého "mladého" života jsem zažila spoustu bolestí pohybového aparátu, které byly nepříjemné.

Tato moje nepohoda  mě vedla den co den k cíli. Hledala jsem, jak se bolesti zbavit a díky tomu jsem navštěvovala masérské kurzy, cvičení jógy, fyzioterapeuty,  různé "léčitele", bylinkáře a postupně sbírala informace, které nyní předávám.

Díky tomu, svým kientům ve velké části rozumím a také jim jejich bolesti věřím. To je moje veliká výhoda. Věřím jim a oni mi pomáhají hledat nápravu. Ptám se a zjišťuji. Toto zjišťování mě vedlo k postupnému zapisování.

Učím se chápat spojitosti mezi příčinou bolesti  a vhodnou terapii, ikdyž to není vždy jednoznačné věřím, že řešení existuje.

Pokud nejste ještě zcela přesvědčeni o tom, že eBook je pro Vás a myslíte, že nám plně postačí naše zdravotnictví, tak rady sepsané v eBooku slouží především jako prevence. 

Jako každodenním čištěním zubů předcházíme nepříjemným zásahům dentisty, tak rady, které se zde dozvíte Vám mohou pomoci k lepšímu pocitu ve Vašem vlastním těle. 

Můžeme se na Vaše výdaje podívat z druhé stránky. Můžeme utrácet za: sladkosti, hračky – které se brzy rozbijí, nebo za tepláky, které dítě během několika dní roztrhne. Nějaký kus oblečení, který ve skříni stejně zbytečně leží atd.

Oproti tomu, informace z eBooku budete mít navždy. Každý den je máte u sebe a radou, nebo správným zásahem vyřešíte sobě, nebo dítěti bolest, kdykoliv je potřeba.

Velkou výhodou tohoto eBooku s videonávody je jeho všestrannost a praktičnost.  

Obsahuje 99% rad z praxe, které se můžete dozvědět na kurzu, ale ne na jednom.  

Každý kurz má svoje specifika. Zde máte komplex praktických a praxí ověřených případů seřazených do jedné publikace.

Pokud náhodou zjistjíte, že eBook není pro vás, nabízím vám  GARANCI VRÁCENÍ PENĚZ. Stačí když mi do 30 dnů od zakoupení napíšete a já vám pošlu peníze zpět.

Co o eBooku říkají čtenáři?

Paní Eva je opravdový anděl na svém místě. Když si nevím rady s nějakou bolestí, vždy mi pomůže nějakým tipem, návodem, nebo slovem. A její nový eBook Masér v lékárničce pro celou rodinu je všestranný pomocník, kterého doma ocení opravdu každý. Já osobně nejvíce využívám rady proti bolesti zad a hlavy. Kdykoliv potřebuji, vzpomenu si na zmíněné postupy a bolest je pryč dříve, než bych přemýšlela kde mám něco od bolesti. Opravdu děkuji!
Pavla Bačíková

Co Vás v eBooku čeká?

Toto je jen nástin toho, co se v eBooku můžete dozvědět. Součástí jsou také názorná videa, která Vám lépe objasní postupy zmíněné v textu.

Masér v lékárničce pro celou rodinu
Eva Kupilíková
Masér v lékarničce pro celou rodinu
920 Kč
cena za e-book
V této ceně získáte 63 stran praktických rad obohacených o více než 10 videonávodů, upřesňující konkrétní funkční masérské postupy. 

Obsahuje nejčastější úkony, kterými pomůžete sobě, doma svým blízkým, nebo se dají použít i pro maséry v masérně. Vše je vysvětleno tak, aby jednotlivé kroky mohl pochopit dokonce i jedinec bez absolvování rekvalifikačního kurzu.

Jedinou podmínkou je zájem. Zájem pomáhat sobě a blízkým od bolesti. Protože tyto postupy z praxe se na běžných kurzech neříkají.