Manuál maséra profíka

Když jsem absovlovala kurz masáží, myslela jsem si, jak budu pomáhat lidem kolem sebe od bolesti. A když jsem se do toho pustila, velké zázraky se nekonaly. Nyní je to už 18. rok a moje denodenní praxe je obohacena o spoustu zkušeností a rad. Ty se nyní snažím předávat vám, začínajícím masérům.

Chcete také zažít ten příjemný pocit, kdy klient za Vámi přijde s nepříjemnou bolestí a po vašem působení odchází s radostí, že je bolest pryč

Zde jsou pro Vás ověřené pracovní postupy a díky nim toho můžete také docílit.

Vytvoříte jimi upřímný úsměv na tváři klienta, který zákonitě potěší i Vás.

Manuál maséra profíka
Eva Kupilíková

Protože profíkem se stáváte předáváním a získáváním zkušeností.

Manuál maséra profíka

e-Book, který může změnit vaši masérskou praxi.

Poodhalí vám některé souvislosti, ve fungování a ovlivňování těla,

Pomůže vám uceleně si poskládat pracovní postupy získané na kurzu.

A hlavně vám dodá odvahu začít s masážemi tak, aby vaše hmaty sklízely okamžitý úspěch.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
  • Co můžeme vyčíst z páteře a jak to najité ovlivnit?
  • Které části těla bývají nejčastěji citlivé?
  • Jak správně rozložit masáž, aby z ní nebyl klient přetížený?
  • Jak si může masér pomoci, aby si "nezničil" ruce?
Manuál maséra profíka
Eva Kupilíková

Co koupí eBooku získáte?

Jedinečnou publikaci

Tento eBook je na trhu zcela unikátní. Nabízí spojení několika technik na řešení bolestivých míst s obrázkovou přílohou. K tomu cviky na nápravu bolavých svalů dané oblasti.

Úspora času i peněz

Tímto soupisem ušetříte čas i peníze za návštěvy běžných masérských kurzů. Naučíte se řešit některé bolestivé situace v životech Vašich klientů. EBook obsahuje ověřené výtažky z několika technik, které používám a které mohou fungovat i vám.

Zvýšení vašeho sebevědomí

Díky dobře provedené práci a informacím, které Vám dopomohou přemýšlet nad potížemi klientů, se zákonitě dostavuje radost z práce a zvýšení Vašeho sebevědomí. Protože své práci ROZUMÍTE!

Naučíte se rozlišovat

Díky několika tipům zde sepsaným, se naučíte rozlišovat možné původce bolesti. A některé z nich se naučíte řešit.

Úspěch u klientů

Po aplikaci těchto rad ulevíte lidem od bolesti. Radost z pohybu, ke kterému jim pomůžete poví i svým známým. To bude mít vliv na plný diář a posléze i vaši peněženku. Protože kvalitní péči lidé vyhledávají a hlavně ji ocení.

Postupy ověřené praxí

Podrobný soupis postupů a faktů poskládaných ze znalostí fyzioterapeutů, kolegů a lektorů. Všechny jsou úspěšně prověřené letitou praxí.

Možná si říkáte, že na rekvalifikačním kurzu vás masírovat naučili, tak proč ještě utrácet?

To je naprostá pravda, ale všimli jste si, že jste se učili převážně na zdravých tělech s minimem bolesti?

Moc zdravých lidí maséry nevyhledává. Většinou přicházejí s bolestmi. A aby odcházeli s úsměvem, záleží na vašich zkušených rukách.

V eBooku se dozvíte kombinace technik a postupů. Také se podíváme na to, kde jsou nejčastěji bolestivá místa a co s nimi, aby vznikla úleva.

Jmenuji se Eva Kupilíková a v průběhu mého "mladého" života jsem zažila spoustu bolestí pohybového aparátu, které byly nepříjemné.

Tato moje nepohoda  mě vedla den co den k cíli. Hledala jsem, jak se bolesti zbavit a díky tomu jsem navštěvovala masérské kurzy, cvičení jógy, fyzioterapeuty,  různé "léčitele", bylinkáře a postupně sbírala informace, které nyní předávám.

Díky tomu, svým kientům ve velké části rozumím a také jim jejich bolesti věřím. To je moje veliká výhoda. Věřím jim a oni mi pomáhají hledat nápravu. Ptám se a zjišťuji. Toto zjišťování mě vedlo k postupnému zapisování.

Učím se chápat spojitosti mezi příčinou bolesti  a vhodnou terapii, ikdyž to není vždy jednoznačné věřím, že řešení existuje.

Asi vás napadlo, že tyto informace můžete najít jinde a zdarma. Možná ano. Ale v eBooku jsou sepsány v ucelené podobě a otestovány na několika stovkách lidí. Jsou posbírány za 7 let denodenní praxe a některé z nich jsou velmi specifické.

Důležité upozornění, tento eBook NENÍ vhodný pro maséry, kteří nechtějí hledat a řešit bolestivá místa na těle. Pokud jde vaše cesta maséra tímto směrem, je tento eBook pro vás téměř bezcenný.

Pokud náhodou zjistjíte, že eBook není pro vás, nabízím vám  GARANCI VRÁCENÍ PENĚZ. Stačí když mi do 30 dnů od zakoupení napíšete a já vám pošlu peníze zpět.

Manuál maséra profíka
Eva Kupilíková
Manuál maséra profíka
890 kč
cena za e-book
Za tuto cenu získáte 86 stran zkušeností obohacených o obrázkové přílohy, upřesňující pracovní postupy. 

Obsahuje masérské hmaty pro péči o celé tělo s nejčastějšími možnými bolestmi tak, aby mohl klient odcházet opečovaný od hlavy až k patě.. V případě, že klient dostává masáž částečnou, zbytek těla se o péči hlásí nepohodlím.

Zde je náhled z eBooku pro Vaši představu.

Za tuto cenu si můžete zajít na kvalitní masáž, nebo na fyzioterapii.
Můžete si užít romantickou večeři ve dvou,
nebo mít zábavné odpoledne s dětmi na výletě.

 Nebo také můžete získat jedinečné informace o tom, jak peníze vydělávat s radostí, úspěchem u klientů a zvýšit si tak sebevědomí z dobře vykonávané práce.

Co o eBooku říkají čtenáři?

Zdravím Vás Evičko, píši abych poděkoval za Váše eBooky. Oba jsou naprosto skvělé. Jsem zhruba v polovině Manuálu maséra profíka a už teď vím, že jsem udělal moc dobře, když jsem ho koupil... Je tam pro mne hodně zajímavých věcí k prostudování a k zamyšlení. Jsou tam věci o kterých jsem přemýšlel už dřív, ale nikde jsem na ně nenašel vhodnou odpověď. Takže za mě DÍKY, DÍKY, DÍKY.. Zatím nejsem masér profesionál, ale začal jsem se tomu věnovat pro zábavu a vlastní relaxaci. A když někomu pomůžu, tak mě to zahřeje u srdce. Takže se těším, až dokončím svůj Rekvalifikační kurz a budu moct pomáhat více. Mějte se moc krásně, opatrujte se Vy i Vaše rodina a ještě jednou díky za to, co děláte pro ostatní!
Radek Dvořák
Ahoj Evi, chtěla bych se ti pochlubit, jak po přečtení tvé knihy jsem spoustu užitečných rad zařadila do své praxe. Výsledkem je řada spokojených klientů, kteří se vrací a také dopopručují mé služby ve svém okolí. Díky!
Vlasta Součková