Asea

Nepostradatelný pomocník pro podporu mikrocirkulace a obnovu buněk

Asea je společnost zabývající se největším zdravotním objevem 21. století. Za svoji jedinečnost vděčí Redoxním signálním molekulám.

To jsou molekuly obsažené v každém lidském těle, ale jak už to tak bývá, postupně se jejich výroba snižuje a to je pak znát na vzhledu i funkci těla (stárnutí a nemoc).

Lidské tělo do určitého věku tyto Redoxní signální molekuly umí vytvářet samo, ale postupem času se jich vyrábí méně a efektivita v těle se ztrácí. Konkrtně po uplynutí puberty, se jejich výroba snižuje každých 10 let o 10%.

Podáním těchto Redoxních signálních molekul v produktech pomocí Nápoje Asea Redox a gelu Renu 28, napomáhají opravit poškozené buňky a vyrábět buňky zdravé.

Takže užívání  Asea Redoxních molekul je pak na těle znát při rychlosti, nebo čase hojení úrazů, viróz, průběhů alergií a ostatních zdravotních neduh.

Asea potravinové doplňky zlepšují stav následovně: Nápoj pomáhá uvnitř, gel na povrchu.

Redoxní signální molekuly můžeme chápat jako kvalitní stavební firmu, kdy její zaměstnanci se mezi sebou domluví a každý z nich ví, co má dělat.

Ale pro dokonalou opravu potřebuje také kvalitní stavební materiál, jako jsou vitamíny, minerály,  nebo enzymy. Protože jako potravinový dopňek je to pouze další součástka k fungujícímu celku. Bez kvalitních stavebníků má i ten nejkvalitnější materiál  vyšší šanci opouštět tělo bez využití.

Díky tomu všemu se dějí téměř zázraky a tělo pak vytváří svoji nejideálnější podobu.  Konkrétnější informace můžete naleznout ještě ve článku na blogu.

Co jsou to Redoxní signální molekuly?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Redoxní signální molekuly - jako objev století

v oblasti zdraví a finančně životní příležitosti!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Redoxní signalizační molekuly obsažené v ASEA Redox nápoji a gelu Renu 28 získaly udělení Nobelovy ceny v roce 1998 a v důsledku toho vznikl tento pozoruhodný vědecký obor se svými produkty.

ASEA je vyrobena z vody (H2O) a soli (NaCl). Ty se rozdělí na elementární vodík (H2), kyslík (O2), sodík (Na), chlór (Cl) a poté se znovu spojí.

Lidské tělo je vytvořené ze slané vody -tedy základní látka pro výrobu Asea produktů. V těle se díky mitochondriím tato slaná voda přetváří do struktury známé jako Redoxní signální molekuly. Ty se během několika vteřin vyrábí a stejně rychle účinkují.

Zkušenosti moje, mých klientů a známých

Úleva pro ženy i muže

U mužů jsme přibližně po jednom měsící pití nápoje Asea 60ml ráno před snídaní a 60ml před oběděm (večeří) zaznamenali úlevu a lepší funci prostaty. Dostavila se také vyšší fyzická výkonnost.

U několika žen máme po jednom měsíci výsledky v:

  1. pravidelnosti cyklu, zmírnění krvácení a bolestivosti při menstruaci (díky pití nápoje Asea a při akutních stavech křečí v podbřišku- mazáním gelu na pupík a podbřišek).
  2. hormonální rovnováze  zralé ženy v době menopauzy začaly pociťovat, že jim pozvolna odcházely tzv. návaly.

Pravidelné a pohodlnější vyprazdňování

Díky pravidelnému užívání nápoje Asea Redox 60 ml 2x denně před jídlem se přibližně po jednom měsíci upravilo vyprazdňování. 

S užíváním nápoje začalo být vyprazdňování pravidelné a pohodlné (bez ohledu na přísun probiotik),  zřejmě se  obnovil a podpořil střevní mikrobiom a střeva začala sloužit tak, jak mají.

Místo probiotik byla zvolena kvalitní strava plná vlákniny, ovoce, zeleniny a kyseliny listové.

Vyšší krevní tlak

Pomocí nápoje Asea zaznamenal klient změnu při denodenním měření tlaku. Ten si pravidelně kontroloval z důvodu častých obav o svoje srdce.. Cca po 3 týdnech nám oznámil, že do té doby jeho spolehlivý tlakoměr ukazuje nižší hodnoty.

Vyzkoušel tedy jiný a ten ukazoval totéž. Tím se prokázalo, že Asea Redoxní signálné molekuly opravdu našly ty poškozené buňky a začaly pomáhat..

Vyšší tlak krve v žilách je stav, který se nedá vyřešit mávnutím proutku a ani s Asea to není jiné. Chvíli trvá, mež se hodnoty stabilizují. Ale je prokázáno, že dlouhodobým doplňováním redoxních molekul krevní tlak klesá.

Virózy a nachlazení

Od té doby, co máme doma Asea nápoj a gel Asea Renu 28, tak jsem měli několik možnostíí na vyzkoušení tímto směrem. 

Mandle - při zčervenání mandlí je to ideální věc. Ti odvážnější si s pomocí vatové tyčinky namaží mandle gelem jednou a při potřebě znovu opakují. Zatím jsme mazali jen 2x a bylo to pryč. 

Ti méně odvážní kloktali nápoj a nechali molekuly déle lokálně působit touto technikou.

U obou variant a tří praktik bolest do dvou dnů odešla.

Vyšší teplota- v tomto případě zvyšujeme dávky nápoje Asea, tělo zvyšuje imunitu a někdy s kombinací léku na mírnění teploty max. do dvou dnů odchází.

Unavené hlasivky a chrapot - na tento případ máme opět Asea nápoj, který vlijeme do inhalátoru. Přímo vdechujeme páry nápoje do plic. Tímto léčíme nejen zmíněné hlasivky, ale také očišťujeme plíce. Ty se mohou lépe zbavovat nečistot a vykašlávat hlen.

Zvýšení fyzické výkonnosti

Tento klad oceňuji hlavně já. Přes den masíruji, pak se starám o děti, dům, zahradu... a někdy je toho opravdu moc. Když se stane, že je únava silnější než já, sáhnu po jedné odměrce Asea nápoje a energie se do několika minut vrací. Pokud ne, najím se, aby se měla energie odkud uvolňovat.

Někdy je to nebezpečné, protože když si ji dám večer, funguje mi jako káva a pak nemám potřebu spát. Ale ten příval energie bych přála zažít každému. Dá se využít před sportovním výkonem pro maximlání efekt a také po něm pro regeneraci celého těla.

Nejlepší na tom celém je, že tělo nesahá do rezerv energie jako u kávy, ale umí pomocí molekul energii využít z jídla, cukrů, tuků, bílkovin a všeho dodaného zvenčí.

Jedna úžasná technologie, dva pozoruhodné produkty.

Produkty nápoj ASEA Redox a RENU 28 jsou jiné než to, co jste kdy použili. Oba produkty využívají  patentovanou vědeckou technologii o Redoxních signálních molekulách firmy Asea.

Pojďte se dozvědět více o těchto převratných produktech a o tom, jak mohou pomoci vám a lidem ve vašem okolí.

Zdraví, sport a krása... které odvětví zajímá vás?

Vítejte v Asea Redox centru. Tady vyrábíme Redox produkty

Toto je Asea výrobní zařízení v Salt Lake City ve státě Utah - registrované u Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) a zároveň certifikované Americkou Národní vědeckou nadací NSF.
VĚDĚLI JSTE, že POUZE v Asea 3158 metrů čtverečních registrovaném FDA, NSF Mezinárodně certifikovaném výrobním zařízení může probíhat silně patentově chráněný proces vytváření ASEA REDOX molekul?
Stabilizace Redoxních Signálních molekul mimo lidské tělo – naše převratná technologie je něco, o čem vědci po desetiletí věřili, že je nemožné!
Asea Redoxní Signální molekuly s 15 měsíční životností. Bioaktivní a dostupné pro suplementaci s celosvětově dosud nevídaným dopadem na zdraví a wellness.

Jak Asea vyrábí tyto molekuly?
Přestože je voda již vyčištěna, nejprve se testuje její čistota. Poté pomocí změkčovacího systému a systému filtrace vody s reverzní osmózou jsou vápník a hořčík odstraněny primárním procesem iontové výměny.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Dále se reverzní osmóza používá k odstranění sodíku, uhlovodíků, síranů a kadmia přes tlakovou komoru. Poté se deionizuje, odstraní zbývající anorganické sloučeniny a výsledkem je ultra čistá voda. konečně, filtrace UV světlem se používá k zabití a deaktivaci všech možných mikroorganismů, čímž se zajistí sterilní roztok.

Poté se přidá chlorid sodný, aby se dosáhlo požadované úrovně slanosti, než se kapalina přenese do 4000 galonových nádrží, kde se odehrávají skutečná a patentovaná „kouzla“ výroby těchto molekul.

Lékaři, vědci a výzkumníci hovoří o největším zdravotním, sportovním a protistárnoucímu průlomu 21. století!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Dokud naše tělo bezchybně funguje, bereme to jako samozřejmost. První počátky omezení ještě můžeme zvládat, ale jakmile už je toho více, začínáme to zpravidla řešit. A rozhodnutí, která učiníme právě teď mohou zásadně ovlivnit kvalitu zdraví a možná i delší věk dožití.

Prevence je ten základní klíč. Často se o něm mluví, ale každý si ho může chápat po svém. A je důležité porozumět, co je jeho podstatou a převzít za své rozhodnutí zodpovědnost.

V každé buňce našeho těla jsou neustále vytvářeny negativní a pozitivní molekuly, které se nazývají oxidanty a redukanty. To můžeme shrnout do jednoho slova REDOX. Pomáhá buňkám najít, chránit, opravit a nahradit. S těmito molekulami tedy posilujeme komunikaci mezi buňkami a podporujeme mezibuněčnou signalizaci. Zkrátka pomáháme buňkám lépe dělat jejich práci.

Dr.Robertson Ward. MD říká:  "Bez těchto buněčných signálních molekul bychom neměli imunitní ochranu před nejrůznějšími bakteriemi, genetický přepis, ani sekvencování DNA by nefungovaly správně. Takže ikdyž to dělá dojem něčeho docela maličkého, tyto redoxně signální molekuly interreagují napříč celým tělem a každičkou buňkou v našem těle. Jsou klíčové, bez tvorby těchto molekul bychom nepřežii dalších pár minut. Každá buňka našeho těla potřebuje tyto molekuly za účelem komunikace.

Čím jsou vyváženější a početnější, tím zdravější jsme. Disponovat produktem a technologii, která je tělu vlastní, to vše umožňuje tělu, aby se nezdržovalo detoxikací, nestrachovalo jak se popasuje s nějakou podivnou molekulou, která se tam zrovna ocitla.

Tělo přesně ví, co si s redoxními molekulami počít. Je to jedno z nejbezpečnějších ne-li  úplně nejvíc bezpečné doporučení ze všech, jaké mohu svým pacientům dát. Disponovat něčím, co je na buněčné úrovni -tělu vlastní, je opravdu velmi přelomové."

Dr Richard Walker MD říká: "Nesetkal jsem se ve své praxi dosud s ničím co by mělo tak velký dosah ve zlepšování zdraví lidí. V medicíně jako takové a zdravotní oblasti. Toto je největší průlom, který jsem kdy zažil za celou svoji kariéru. Je to tak obrovský převrat, že byl nalezen způsob, jak tyto molekuly stabilizovat mimo tělo. A pak je jednodušše můžeme vrátit do organizmu. kterému tyto molekuly chybějí. Tento skutečný průlom mění vše. Uvažujeme o vitamínech a minerálech, ale už je to 100 let, kdy byly objeveny.

Redoxní signální molekuly jsou takoví našeptávači DNA, našeptávají buňkám, jak být zdravé. Ale vlivem věku, léků, toxicity prostředí, možná i kvůli radiaci ztrácíme schopnost  si tyto redoxní signální molekuly vytvářet.

Jaké jsou ohlasy uživatelů?

90% LIDÍ CÍTÍ VÝSLEDKY ZA 90 DNÍ -při konzumaci odpovídajícího množství - 2x 60 ml denně ! A zvýšení přísunu tekutin, aby nečistoty měly kudy z těla odcházet!!

50-65% lidí se cítí lépe během 1 měsíce při pití Asea drinku 2x 60ml denně

Při použití gelu Renu 28- 9 z 10  lidí cítí úlevu od bolesti ihned po prvním namazání, nebo zaznamenávají, že se v jějich těle něco děje. Nedokáží ten pocit přesně popsat, ale vědí, že k podání redoxních signálních molekul opravdu dochází a pomáhají hojit a regenerovat.

Lidé zmiňují lepší spánek, více energie (která je produkována v mitochondriích zdravých buněk), detoxikaci, zlepšení pleti, nehtů & vlasů, nálady (souvisí s lepší hormonální rovnováhou a produkcí serotoninu díky RG1 genu), snížení, nebo úplný ústup bolesti v různých částech těla, ale i objektivně se dá změřit (krevními testy) vývoj cholesterolu, krevního tlaku a cukru, zraku, menší potivost, ztártu dušnosti atd.

 

Asea - První a jediný doplněk Redoxní signalizace na světě.

Tato technologie se opírá o 7 patentů a více než 200 obchodních tajemství, obsahuje široké spektrum Redoxních signálních molekul v dokonalé rovnováze. Tak dokonalé, že je tělu vlastní a je shodná s tou, která se nachází ve zdravých buňkách. Nyní můžete do svých buněk doplnit více těchto úžasných molekul. To  může pomoci žít déle ve zdravějším a mladším těle.

Jak nápoj Asea Redox a gel Renu 28 používat?

Nápoj Asea Redox se konzumuje vždy nejlépe do prázdného žaludku.  Minimálně 15 minut před jídlem, nebo pak cca 1h po jídle. Velké účinky má při požití ráno a pak před obědem, nebo večeří. Ještě v průběhu užívání nápoje zvyšte přísun tekutin, ať má kudy odcházet vše nepotřebné.

Někteří citliví jednici mohou zaznamenat velký přísun energie, a pak se jim může hůře spát. Proto se je lepší nápoj podávat do 18h. Nápoj se nezapíjí, ani nemíchá s jídlem. Je zapotřebí ho nechat působit koncentrovaný.

Gel Renu 28 mažeme na citlivé místo vždy dle potřeby.  Základem je gel v tubě protřepat, aby se jednotlivé zahušťující složky promísily a nevytekla jen tekutina (gel Renu 28 je zahuštěný nápoj Asea Redox. K zahuštění byly použity: Sodium magnesium fluorosilicate, sodium phospate a sodium chloride- což se běžně používá v potravinářství.).

Pak gel naneseme ve slabé vrstvě na citlivé místo a necháme zaschnout. Podle potřeby opakujete.

Někdy se doporučuje mazat místo 3x během 5 minut. To znamená: vložit přestávky mezi mazáním dlouhé 90 vteřin. (namažeme jednou, počkáme minut a půl, pak namažeme podruhé, minutu a půl čekáme a pak mažeme potřetí).

Při aplikaci na velmi citlivé místo (silný ekzém v obličeji) se doporučuje nenanášet gel, ale dát si do rozstřikovače nápoj Asea Redox a takto postižené místo ošetřovat. V případě nanesení gelu by mohlo dojít k razantní reakci ve formě dočasného zhoršení, které jistě není žádané.

Jak to, že buňky v lidském těle už nemohou vytvářet signály k výrobě redoxních molekul a potřebují pomoci?

Lidské tělo je nejsložitější komunikační síť, která existuje. Každou vteřinu, každého dne nám buňky v těle signalizují důležité zprávy pro zdraví, opravu a vitalitu. Jakákoliv porucha této signalizace způsobuje chybu v dosažení cílů k plnému zdraví.

S výskytem zvýšené fyzické námahy, stresu, škodlivého životního prostředí, chemické stravy atd. začínáme pociťovat nedostatky a nerovnováhu v těchto důležitých molekulách.

Po pubertě začíná docházet ke změnám, Za každých 10 let dochází k poklesu o 10% . Pro vědce nebylo až tak těžké signální molekuly ze slané vody vyrobit, ale mimo lidské tělo je stabililizovat. Nakonec se to povedlo a Asea je toho důkazem. Má stabilní signální molekuly ve formě nápoje a gelu na 15 měsíců!

Tým Asea se neustále rozrůstá...

...a zájemců o produkty s Redoxními molekulami je stále více. Pokud i vy cítíte zvědavost po zkušenosti s nimi, napiště mi vzkaz, nebo zavolejte  na +420 724 653 150 a domluvíme vše potřebné. Teď je ten nejlepší čas, vzít zodpovědnost za své tělo a pomoci mu cítit se lépe. Protože když máme dostatek zdravých buňěk, tak tělo "mládne" a má vyšší šanci cítit se lépe.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.