Výukové video na protažení celé páteře

Jak na protažení celé páteře?

  • Cítíte nepohodlí ve vaší páteři a máte pocit, že obatle jsou jako "slisované"?
  • Máte dojem, že prokrvování dolních i horních končetin ve chvílích klidu je nějaké zhoršené? Ale když jste v činnosti, tak je to relativně v pohodě?
  • Při otáčení hlavou cítíte mezi obratli zvláštní chroupání a vrzání?
  • Čas od času cítíte na pohmat své obratle více citlivé?
  • Protáhněte svoji,( nebo klientovu) páteř, ošetřete obratle a užívejte si své tělo v novém kabátě!! Sami si můžete pomoci a tady zjistíte jak!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Zjistíte, co vše se při péči o klientovu páteř dá najít a jak to dořešit, aby klient odcházel spokojený a bez bolesti v bedrech, nebo dolních končetinách.

  • zde zjistíte, jak moc je důležité mít perfektně protaženou páteř
  • co se může stát a jak poznat, když tomu tak není
  • jak efektivně v osmi různých postupech protáhnout páteř jako masér a jak více než v deseti funkčních cvicích poradit klientovi, aby si protahoval páteř sám

 

Věděli jste, že uvolňování sesedlých obratlů a ztuhlé páteře může být vaše masérská specialita? Nyní ji můžete umět i vy! Učte se se mnou!

Pomůžete tak:

Lépe prokrvit prsty na rukou i nohou, aby se snadněji prohřívaly a hlavně pronervovali.

Odstranit nepříjemné pocity z mravenčení a z bolesti střílející do prstů, hlavně na nohou.

Vrátit pohyb bez omezení a bolesti pro vás i vaše klienty.

Pomoci meziobratlovým ploténkám v regeneraci a navracení jejich hlavnímu účelu- který je odpružení a tlumení nárazu vznikajícího při každém kroku.

Toto protahování dokáže klientům mnohdy pomoci víc, než celá masáž. Alespoň moji klienti si o ně rádi říkají.

Video vám vysvětlí důležitost volných obratlů a meziobratlových plotének v celé páteři.

Naučí vás protáhnout tělo klienta bezpečně, rychle a hlavně efektivně.

Ukáže vám cviky, které budou pro klienta přínosné, aby si vzniklý stav mohl co nejvíce udržet sám.

Protažení a cviky jsou soustředěné na protažení do výšky. Takže nedochází k deformaci tím, že se některá místa klínovitě uvolňují a jiná stlačují.

Video obsahuje také sekci postupů, kterou použivám při péči o imobilní klienty. Protože někteří hůře spolupracují, nebo nemohou ležet na břiše.

Co koupí videa získáte?

Kompletní názornou ukázku s popisem, jak protáhnout a tím uvolnit klientovu páteř.

Zjistíte, jaký způsob protahování je pro páteř ideální a proč.

Dozvíte se rady pro klienta, aby se mohl doma protahovat sám.

Zjistíte čeho se vyvarovat a jak se nevhodným protahováním může ublížit.

Přemýšlíte nad tím, jestli je toto video pro vás?

Znalosti, které jsou v něm obsaženy denně  využívám v masérně . A pokud je nevyužívám pro svoje klienty, tak jsou nezbytnou součástí mé rodičovské role, nebo tak pečuji o tělo své.

Protože každý máme páteř, kterou využíváme celý den. Podle toho, jak jí naložíme a jak se o nic staráme se nám v kvalitě služby náležitě odmění

Pokud ještě nejste přesvědčeni o to, že je výukové video pro vás a myslíte si, že internet je plný rad a cviků, tak toto video jsem vytvořila na základě pozitivních zkušeností mých klientů.

Těm zde popsanými postupy velmi často pomáhám a nejdůležitějším klientem, který tato protahovací cvičení využívá je kvadruplegik (s trvalou ivaliditou).

Díky němu jsem se přesvědčila o funkčnosti popsaných technik a začala tyto informace lépe sbírat a předávat

Na druhou stranu si za tuto cenu můžete dopřát malý nákup v obchodě, nebo dobrý oběd. 

Nebo také můžete díky získaným znalostem pomoci sobě, nebo svým blízkým od řady nepříjemných bolestí vzniklých ztuhlostí páteře a špatného přenosu informací z míchy do koncového místa.

Co vás ve videu čeká?

Výukové video

Obsahuje 8 způsobů, jak můžete klientovi protáhnout páteř a více jak 10 cviků, které mu můžete doporučit pro cvičení na doma.

Uvidíte podrobné postupy na zjištění blokád v páteři a protažení jendotlivých úseků páteře. Naučíte se protáhnout klientovi krční, hrudní, bederní páteř i uvolnit oblast kostrče. .

Stejně tak mu dokážete poradit, aby si tyto části páteře protahoval sám a podle vašich instrukcí si udržoval stav pohody ve svém těle.

Pomoc sobě i ostatním

Naučíte se pomoci uvolnit a prokrvit páteř a meziobratlový prostor i klientům, kteří jsou imobilní - tedy spolupracují velmi málo. .

A tito lidé to ocení snad ještě více.

Cena a další informace

Jmenuji se Eva Kupilíková a v průběhu mého "mladého" života jsem zažila spoustu bolestí pohybového aparátu, které byly nepříjemné.

Tato moje nepohoda  mě vedla den co den k cíli. Hledala jsem, jak se bolesti zbavit a díky tomu jsem navštěvovala masérské kurzy, cvičení jógy, fyzioterapeuty,  různé "léčitele", bylinkáře a postupně sbírala informace, které nyní předávám.

Díky tomu, svým klientům ve velké části rozumím a také jim jejich bolesti věřím. To je moje veliká výhoda. Věřím jim a oni mi pomáhají hledat nápravu. Ptám se a zjišťuji. Toto zjišťování mě vedlo k postupnému zapisování.

Učím se chápat spojitosti mezi příčinou bolesti  a vhodnou terapii, ikdyž to není vždy jednoznačné věřím, že řešení existuje.

Výukové video
Protažení celé páteře
345 Kč
Cena za vstup do video kurzu
8 variant, jak protáhnout páteř.

Více než 10 cviků pro vlastní protažení .

Postupy na zjištění blokád mezi obratli.

Protažení jednotlivých úseků páteře.

Zjistěte, jak protáhnout krční, hrudní a bederní páteř.

Uvolnění v oblasti krční páteře a volné pokračování do celého těla.

Reference

Jsem moc rád, že jsem si video koupil. Mám vlastně všechny tři a těším mě, že bude k dipsozici již čtvrté od Evy. To bude zaměřené na část zad, hýžďové svaly a rozhodně si ho nenechám ujít. 

Evička má všechna svoje videa velmi precizně propracované ve srozumitelné podobě pro maséry a vy se za své peníze dozvíte maximum o dané problematice... Rozhodně doporučuji!!!
Radek Dvořákmasér- Fb Domácí masáže od Radka
Všechny videokurzy o uvolnění svalů jsou perfektní. Mám radost, že díky nim, mohu lidem kolem mě pomoci a poradit s bolestmi. Videa jsou moc dobře natočena. Evka v nich mluví velice klidným hlasem. Moc dobře se ji poslouchá. Nelituju, že jsem si videokurzy koupila, protože Evka nemá chybu.
Jana Vaněrkovámasérka
Videa od paní Evy mám už všechny a jsou pro mě velmi inspirující. Vše je v nich jednoduše vysvětleno a názorně ukázáno. Ráda vše nejdříve vyzkouším na sobě a když zjistím, že to funguje, tak pak mohu lépe pomoci svým klientům. A ono to funguje 🙂
Iva Galabová

Objednávkový formulář

Pokud náhodou zjistjíte, že video kurz není pro vás, nabízím vám GARANCI VRÁCENÍ PENĚZ. Stačí když mi do 14 dnů od zakoupení napíšete a já vám pošlu peníze zpět.