Výukové video na Uvolnění svalů krční páteře, hrudníku a rukou

Jak na uvolnění svalů krční páteře, hrudníku a rukou?

Zjistíte, jak se v několika málo hmatech dají opravit unavené a bolestivé svaly a šlachy, které způsobují různé omezení v pohybu a v komfortu.

Naučíte se řešit bolavé svaly:

  • Podél krční páteře, kdy s jejich nespokojeností vzniká bolest hlavy
  • V oblasti hrudníku a mezižebří
  • V loktech a předloktí, kdy jejich přetížením vznikají „tenisové lokty“
  • V oblasti karpálních tunelů

Ve videu jsou obsaženy návody s jemnými hmaty na opravu a vhodné cviky na doplnění terapie, pro domácí užití.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Kdo si umí pomoci sám od bolesti, má královskou výhodu oproti ostatním. Kdykoliv a kdekoliv si dokáže poradit s bolestí.

Pomůžete tak:

Kdykoliv a kdekoliv zvládnout únavu po práci

Lépe prokrvit a oživit vaše nejvíce namáhané svaly a šlachy na horních končetinách, krční páteři i v hrudníku

Zefektivnit každodenní práci, protože funkční svaly udělají více činností.

Sobě, nebo vašim klientům udržet si zaměstnání, protože nemusíte kvůli bolestem hledat jiné, nebo méně namáhavé.

Rychlé ošetření svalů, které je ve videu popsané je jedno z nejčastějších, které moji klienti v masérně dostávají. Často své klienty učím tyto postupy, aby si uměli doma poradit sami. Aby nemuseli čekat na to, až se ke mně objednají. 

Naučíte se opravit si ztuhlé svaly v oblasti krční páteře, které trpí ze sedavého zaměstnání.

Uvidíte, jak jednoduše se dají uvolnit přetížené svaly v loktu, které při pravidelné péči regenerují a přestávají bolet.

Zjistíte, jak snadno se dá pomoci k dokonalejšímu a plnějšímu dýchání pomocí dechu, cvičení, ošetření svalů i správného postoje.

Podíváte se, jak pravidelným a včasným ošetřením, spolu s vhodným cvičením se dá pomoci od přetížení šlach a vazů v karpálním tunelu.

Co koupí videa získáte?

Praktické rady, které se dají kdykoliv a kdekoliv použít.

Pocit svobody pro svoje tělo, protože vás bolest už nebude omezovat.

Pomoc pro sebe i své blízké.

Názorné a funkční cviky pro udržení stavu uvolněných svalů.

Přemýšlíte nad tím, jestli je toto video pro vás?

Informace, obsažené v tomto vidonávodu využívám denně pro své klienty v masérně.  Velmi často je také klienty učím, aby si dokázali pomoci sami.

Naše ruce, krční páteř a hrudník jsou naší nedílnou součástí a každý den nám poctivě slouží. Je tedy potřeba se o svaly postarat, aby se uvolnily, prokrvily a mohly odplavit všechny nepotřebné látky pryč. Prokrvit se a připravit na další práci ve větší kondici.

Jestliže stále tápete nad tím, jestli je výukové video pro vás, tak jeho obsah je seskládán na základě pozitivních zkušeností mých vlastních a také mých klientů v masérně. A podle jednoduchých postupů můžete kdykoliv pomáhat sobě a svým blízkým. Vždy, když bude potřeba. Tak jako to dělám já.

Pokud náhodou zjistjíte, že video kurz není pro vás, nabízím vám GARANCI VRÁCENÍ PENĚZ. Stačí když mi do 30 dnů od zakoupení napíšete a já vám pošlu peníze zpět.

Co vás ve videu čeká?

Výukové video

Komplex více jak 6-ti videí, které postupně vysvětlují ošetření jednotlivých částí těla tak, aby se svaly uvolnily a přestaly bolet.

Doprovází ještě cviky, které jsou doplněním a nadstavbou každého ošetření.

Pomoc sobě i ostatním

Postupy ve videu jsou určené k samoošetření, takže nemusíte čekat na to, až někdo druhý bude mít čas, nebo zájem. Kdykoliv budete potřebovat, můžete si pomoci sami.

Cena a další informace

Jmenuji se Eva Kupilíková a v průběhu mého "mladého" života jsem zažila spoustu bolestí pohybového aparátu, které byly nepříjemné.

Tato moje nepohoda  mě vedla den co den k cíli. Hledala jsem, jak se bolesti zbavit a díky tomu jsem navštěvovala masérské kurzy, cvičení jógy, fyzioterapeuty,  různé "léčitele", bylinkáře a postupně sbírala informace, které nyní předávám.

Díky tomu, svým kientům ve velké části rozumím a také jim jejich bolesti věřím. To je moje veliká výhoda. Věřím jim a oni mi pomáhají hledat nápravu. Ptám se a zjišťuji. Toto zjišťování mě vedlo k postupnému zapisování.

Učím se chápat spojitosti mezi příčinou bolesti  a vhodnou terapii, ikdyž to není vždy jednoznačné věřím, že řešení existuje.

Výukové video
Uvolnění svalů krční páteře, hrudníku a rukou
345 Kč
Cena za vstup do video kurzu
Získáte více než 6 videí, vysvětlující jednu část těla za druhou.

Každé ošetření je doplněno o cviky, aby se stav pohody mohl udržovat.

Obsahuje praktické zkušenosti ověřené na stovce klientů.

Dostanete jednoduché a hlavně rychlé postupy použitelné kdykoliv během dne, bez rozdílu věku.

Budete mít pomoc vždy při ruce.

Reference

Jsem moc rád, že jsem si video koupil. Mám vlastně všechny tři a těším mě, že bude k dipsozici již čtvrté od Evy. To bude zaměřené na část zad, hýžďové svaly a rozhodně si ho nenechám ujít. 

Evička má všechna svoje videa velmi precizně propracované ve srozumitelné podobě pro maséry a vy se za své peníze dozvíte maximum o dané problematice... Rozhodně doporučuji!!!.
Radek Dvořákmasér- Fb Domácí masáže od Radka
Všechny videokurzy o uvolnění svalů jsou perfektní. Mám radost, že díky nim, mohu lidem kolem mě pomoci a poradit s bolestmi. Videa jsou moc dobře natočena. Evka v nich mluví velice klidným hlasem. Moc dobře se ji poslouchá. Nelituju, že jsem si videokurzy koupila, protože Evka nemá chybu.
Jana Vaněrkovámaséka
Videa od paní Evy mám už všechny a jsou pro mě velmi inspirující. Vše je v nich jednoduše vysvětleno a názorně ukázáno. Ráda vše nejdříve vyzkouším na sobě a když zjistím, že to funguje, tak pak mohu lépe pomoci svým klientům. A ono to funguje 🙂
Iva Galabová

Objednávkový formulář