Výukové video Rameno, koleno a kotník

Rameno, koleno a kotník

  • Už je to nějaký čas od úrazu, nebo velké námahy a pořád se na váš kloub nemůžete spolehnout?
  • Téměř každý pohyb není zcela komfortní a rozsah v pohybu se i přes usilovnou snahu ještě nevártil do dřívější podoby?
  • Nebojte, uvolněním příslušných svalů tento stav zlepšíme!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Vysvětlím vám a popíši nejčastější přičiny a řešení v omezení ramenního a kolenního kloubu a také svalů v oblasti kotníku.

  • Naučíte se pochopit a opravit svaly, které nám pomáhají v pohybu ramenního kloubu
  • Zjistíte, jak "přilepená" kůže může omezovat ohnutí kolene a co s tím dělat, aby se koleno dalo volně ohnout
  • Dozvíte se, co dělat při vymknutí kotníku, abyste mohli zase volně chodit a bolest vás neomezovala

 

Umět si sám poradit se svým omezením v pohybu a svojí bolestí je základ úspěchu a radosti ze života. A zde se každý malý pokrok počítá!

Pomůžete tak:

Lépe prokrvit bolestivou oblast kolem každého z kloubů a tím kloub více rozhýbat.

Díky prokrvení konkrétní kloub více uvolníte, on se tím může sám více pročistit a zvýšíte také rozsah pohybu s menší bolestí.

Vrátit se zpět do mladšího a funkčnějšího těla, které nemá omezení aktivit.

V konečném důsledku ulevit od bolesti, která má pak vliv na celkový stav těla.

Protože pokud jeden kloub nefunguje dostatečně, ostatní části těla ho suplují a přetížení těla se jen prohlubuje.

Naše klouby slouží k tomu, aby se hýbaly ve zdravém rozsahu. Pomáhaly nám při našich běžných činnostech a hlavně pro to, abychom se na ně mohli plně spolehnout.

Tím, jak se hýbou dlouho a někdy i se zátěží, podléhají chladu nebo úrazu, se jejich hybnost omezuje a dochází k citlivosti a ztrátě maximálního rozpětí.

Díky tomu, že budete umět chápat povolování svalů, si dokážete sami kdykoliv pomoci.

  • Například při podvrknutí kotníku si budete umět poradit ihned a tím si zkrátit čas své bolesti a omezení.
  • Pokud se vám koleno bude hůře ohýbat, můžete na něm vyzkoušet "odlepit" kůži, nebo povolit svaly a získat tak větší rozsah v kloubu.
  • Při vykloubeném rameni se naučíte hledat ty správné svaly, které při úrazu utrpěly a nedovolí vám kloub používat tak, jako dříve.

Co koupí videa získáte?

Kompletní názornou ukázku s popisem, jak povolit přetížené svaly u ramene, kolene a kotniku, aby to pokud možno fungovalo jako dříve.

Přehled o tom, jak svaly fungují a co s nimi dělat, když se nehýbou v plném rozsahu.

Návod na své vlastní tělo (nebo svých klientů), aby vám mohlo dlouho a spolehlivě sloužit.

Rady pro první pomoc při únavě a přetížení ramene, kolene a kotníku, aby vše fungovalo co možná nejlépe.

Přemýšlíte nad tím, jestli je toto video pro vás?

Vše, co se ve videu dozvíte mi denně slouží pro klienty v masérně i pro členy naší rodiny.

Naučila jsem se je z důvodu bolesti na svém těle a vypilovala je neustálou praxí. Věřím proto, že budou platné i vám a vašim blízkým.

Zdravé a pohyblivé tělo nemusí být jen to mladé, i to pracující si zaslouží žít bez bolesti a v pohodě. Proto se nevzdávejte a hledejte cesty. Jen ten kdo hledá,  dříve či později najde to své- spolehlivé.

Pokud ještě nejste předsvědčení o tom, že je toto výukové video pro vás, tak vás tímto ujišťuji, že obsah do něj jsem vložila na základě pozitivních zkušeností mých a mých klientů a také na přání mých žáků z kurzů. Aby mohli vždy nahlédnout na to, co aktuálně potřebují se svými klienty řešit.

Co vás ve videu čeká?

Výukové video

Obsahuje popis svalů s vysvětlením, jak který sval ošetřit, aby rameno, koleno a kotník byli zase spolehlivou součástí vašeho těla..

Sval, který funguje - nebolí!

Pomoc sobě i ostatním

Rady a postupy z videa můžete použít na svém těle, nebo na svých blízkých. Efekt zlepšení při zatuhlých svalech bývá patrný neuvěřitelně rychle a také poměrně snadno.

Cena a další informace

Jmenuji se Eva Kupilíková a v průběhu mého "mladého" života jsem zažila spoustu bolestí pohybového aparátu, které byly nepříjemné.

Tato moje nepohoda  mě vedla den co den k cíli. Hledala jsem, jak se bolesti zbavit a díky tomu jsem navštěvovala masérské kurzy, cvičení jógy, fyzioterapeuty,  různé "léčitele", bylinkáře a postupně sbírala informace, které nyní předávám.

Díky tomu, svým klientům ve velké části rozumím a také jim jejich bolesti věřím. To je moje veliká výhoda. Věřím jim a oni mi pomáhají hledat nápravu. Ptám se a zjišťuji. Toto zjišťování mě vedlo k postupnému zapisování.

Učím se chápat spojitosti mezi příčinou bolesti  a vhodnou terapii, ikdyž to není vždy jednoznačné věřím, že řešení existuje.

Výukové video
Rameno, koleno a kotník
345 Kč
Cena za vstup do video kurzu
Postup na ošetření jednotlivých svalů v oblasti ramene, obzvlášť po vykloubení.

Podrobný pípis, jak ošetřet hůře ohebná, nebo při narovnání bolestivá kolena.

Návod na ošetření kotníku po vymknutí, nebo při vytočení kotníku, které ovlivňuje chůzi po vnitřní/venkovní hraně chodidla.

Reference

Jsem moc rád, že jsem si video koupil. Mám vlastně všechny tři a těším mě, že bude k dipsozici již čtvrté od Evy. To bude zaměřené na část zad, hýžďové svaly a rozhodně si ho nenechám ujít. 

Evička má všechna svoje videa velmi precizně propracované ve srozumitelné podobě pro maséry a vy se za své peníze dozvíte maximum o dané problematice... Rozhodně doporučuji!!!
Radek Dvořákmasér- Fb Domácí masáže od Radka
Všechny videokurzy o uvolnění svalů jsou perfektní. Mám radost, že díky nim, mohu lidem kolem mě pomoci a poradit s bolestmi. Videa jsou moc dobře natočena. Evka v nich mluví velice klidným hlasem. Moc dobře se ji poslouchá. Nelituju, že jsem si videokurzy koupila, protože Evka nemá chybu.
Jana Vaněrkovámasérka

Objednávkový formulář

Pokud náhodou zjistjíte, že video kurz není pro vás, nabízím vám GARANCI VRÁCENÍ PENĚZ. Stačí když mi do 14 dnů od zakoupení napíšete a já vám pošlu peníze zpět.