Jednodenní kurz

Přihláška na kurz

Na této stránce si můžete zakoupit kurz, na kterém se spolu uvidíme a ukážeme si vše potřebné, co je třeba znát k uvedení Rekvalifikačního kurzu do praxe.

ANO

Závazně se přihlašuji na kurz, na kterém se setkám s Evou Kupilíkovou

ANO

Vím, že se naučím spoustu zajímavých postupů a přístupů, které se mi v mé budoucí práci budou hodit.

ANO

Beru na vědomí, že když na kurz nedorazím bez včasné omluvy (48 předem), nemohu žádat o vrácení peněz v celé výši, ale pouze o poměrnou část bez nevratné zálohy 500Kč.

Objednávkový formulář

Názory z kurzu:

Ahoj Evi, moc ti děkuji za krásný sobotní kurz, bylo to moc příjemná a uvolněná atmostéra. Nové poznatky a to, že nás bylo na kurzu tak málo bylo obrovských bonusem pro individuální přístup. Měly jsme tak možnost si vše vyzkoušet a ještě mít okamžitou radu od tebe.

Za celý kurz jsem neslyšela slova jako: „takhle se to nedělá, takhle nesmíš“ . Ale spíše, „tohle je lepší proto a tohle pomáhá tomu“. Moc vám kurz od Evičky doporučuji
Veronika Musilovázačínající masérka
Upřímné VELMI DĚKUJI, patří Tobě Evo.

S tebou jsem si moc moc užila jednodenní kurz: Masáže do praxe.

Eva je úžasná mladá žena, masérka s mnohaletou praxí a ochotou se o ní dělit. Kurz se uskutečnil v její útulné masérně. U teplého čaje jsme si teoreticky prošli detailní postupy masáže krok za krokem.

Zajímavější byla ale praxe na modelovi. Palpací jsme zjišťovali nerovnosti na páteři, bloky, hledali jejich příčinu a odstranili ji. Každý uvolňující tah Eva komentovala: proč ho dělá, co s tím souvisí, hledala příčinu v tom, co klient dělá v každodenním životě špatně a dala mu tip na zlepšení. Popřípadě doporučila účinný cvik. Učili jsme se daný blok vidět i z pohledu reflexologie na ploskách nohou...

Mě osobně zaujala Bowenova technika a meridiánové dráhy Aha momentem pro mě bylo zjištění, že bolest je výkřik těla a ne vždy nás musí bolet svaly. Bolest může být způsobená oslabením funkce životně důležitých orgánů, jako je například žlučník, žaludek, nebo slezina. Eva je v mých očích masérka - lékařka. Ta, co umí "opravit člověka a předejít operacím". K tomu, aby pomohla využívá i poznatky a kouzlo Čínské medicíny.... Děkuji mnoho, mnohokrát Evi, jsi obdivuhodná a skvělá. Ať se ti daří s úctou Mária
Mária Ďurčovámasérka
Milá Evo,

Ráda bych Ti poděkovala za dnešní den. Skvělá a uvolněná atmosféra jen podtrhla hodnotu předávaných praktických rad a tipů pro naši masérskou praxi. Získala jsem sebedůvěru a se vší pokorou se vrhnu do masírování..

Dlouho jsem se ve své dosavadní práci trápila a nemohla se hnout z místa. I díky Tvému kurzu cítím, že se věci dávají do pohybu....

Přeji Ti hodně zdraví a spokojenosti pro celou Tvou rodinu. Až budu mít cestu kolem, tak se ráda objednám na generální opravu:-)

Ať se daří!.

Karolina
Karolina Šimečkovázačínající masérka

Potřebujete pomoc?

Napište mi na eva@evamasaze.cz nebo volejte na 724 653 150.

Jsem tu pro vás, ráda vám pomůžu.